Новокаховчанам про отримання монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Управління соціального захисту населення Новокаховської міської ради інформує про те, що з 1 вересня 2020 р. компенсація за «пакунок малюка» надається за новими правилами, повідомляє Online НК.

29 липня Урядом прийнято рішення про запровадження з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р. пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» за участю акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» (постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744, яка набрала чинності з 22 серпня 2020 року).
Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» становить 5 000 грн.

За грошовою компенсацією вартості «пакунку малюка» можуть звернутися батьки, у яких тільки народилася дитина, а також ті, хто не отримав допомогу у 2020 році – в такому випадку звернутися за компенсацією можна протягом 12 місяців з моменту народження дитини.

Станом на 3 листопада 2020 р. у Новокаховській громаді призначено компенсації за «пакунок малюка» 109 громадянам.

Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, здійснюють придбання дитячих товарів в закладах торгівлі, що приєдналися до реалізації пілотного проекту.

Реєстр торгових точок (з пошуком по містах України) розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства pakunok-malyuka.ioc.gov.ua.

За додатковою інформацію з питання отримання компенсації за «пакунок малюка» звертайтеся, будь ласка, до управління праці та соціального захисту населення за тел. 5-48-55 (мешканці м.Таврійськ та с.Плодове – 7-36-08).