Новокаховчанам про правила оформлення земельних ділянок, що є в їх власності

Відділ земельних відносин та комунальної власності інформує всіх землекористувачів та землевласників про те, що згідно із пунктом 2 Розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера. 

Але звертаємо увагу на те, що у разі здійснення з земельною ділянкою будь-яких правочинів наявність кадастрового номеру є істотною умовою відповідно до вимог ст.132 Земельного кодексу України.

Додатково зазначаємо, що з 01.01.2013 року набрали чинність Закон України «Про Державний земельний кадастр», Порядок ведення якого затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року за №1051. Відповідно до п.29 вказаного Порядку кадастровим номером земельної ділянки є індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування.

У разі, якщо відомості до Державного земельного кадастру про зазначені земельні ділянки не внесені, громадянам рекомендуємо звернутися до розробника документації із землеустрою, які є юридичними особами, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками і взаємовідносини замовників і розробників документації із землеустрою регулюються законодавством України і договором (стаття 26 Закону України “Про землеустрій”) для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За довідками звертатися до виконкому Новокаховської міської ради каб.:102, 110, 112, 113 або за телефоном 9-00-38 ,7-58-93.

Відділ земельних відносин та комунальної власності

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial