Новокаховчанам пропонують роботу патронатним вихователем

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Херсонщини пропонує роботу патронатного вихователя, повідомляє Online НК.  

У зв’язку з реформуванням системи інституційного догляду та виховання інтернатні заклади, куди раніше влаштовували дітей допоки батьки не виправляться, перебувають у стадії фундаментальних змін і наразі пильна увага прикута до новітньої форми сімейного виховання – патронатного вихователя.

Патронатний вихователь – це працівник, який на договірній основі з органом опіки та піклування здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та здоров’я під час перебування. У всьому світі робота патронатними вихователями — це дуже почесна та поширена практика.

Патронатні батьки у обов’язковому порядку проходять спеціальну підготовку – навчальний курс, який і дозволяє у подальшому опанувати всі нюанси роботи з дітьми, які тимчасово не можуть бути з рідними мамою та татом. Також патронатні вихователі отримують грошову винагороду за надання послуг та кошти на утримання дітей відповідно до їхнього віку та кількості. Соціальна допомога на утримання влаштованих дітей виплачується у розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку за кожен місяць її перебування.

Якщо Ви хочете втрутитися у долю дитини, яка тимчасово перебуває у складних життєвих обставинах і мріє про зміни у своєму житті, просимо звертатися до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5.