Новокаховчанам повідомили про гарячу лінію підтримки батьків після вагітності та пологів

Громадською організацією підтримки вагітності та материнства «ЛАДА» започатковано проект «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів».

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської ОТГ.

У рамках Проекту кожна родина, яка має новонароджену дитину, може зателефонувати на телефон «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» й отримати відповіді на запитання в таких сферах:

– післяпологове відновлення жінки (ендокринологія; гінекологія);
– психологія;
– догляд за немовлям;
– материнство і COVID-19
– грудне вигодовування;
– сон немовляти;
– перші документи дитини та соціальні виплати тощо.

Інформація про Проект «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» 0 800 500 313

Мета проєкту – створення можливості отримання безконтактної, безпечної, безкоштовної підтримки й допомоги для батьків після пологів, щоб забезпечити здорове, активне материнство й батьківство.

Гаряча лінія підтримки батьків після пологів розрахована на обох батьків та інших родичів, які піклуються про жінку та дитину в післяпологовий період. Також, на Гарячу лінію можуть зателефонувати й майбутні батьки та матері, щоб дізнатися наперед про післяпологовий період.

Проект “Гаряча лінія підтримки батьків після пологів” розробила та реалізовує ГО Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада», проєкт підтримано в межах конкурсу “Швидка необхідна підтримка” у рамках проекту «Європейський Союз для сталості громадського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дзвоніть за номером – 0 800 500 313.

Лінія працює з понеділка по п’ятницю, з 9.00-19.00, та в суботу, з 9.00-16.00.