Новокаховчанам повідомили, як оформити дітей до центру соціальної реабілітації

Лікарсько-консультативна комісія – це перша ланка, до якої звертаються батьки за раннім виявленням та залучення дітей з особливими потребами до реабілітації, визначення правильного напрямку допомоги дитині дає більше можливостей відновити її здоров’я.

Про це редакції Online НК розповіли у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

На базі дитячої поліклініки по наданню амбулаторної допомоги дитячому населенню ІІ рівня та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» двічі на тиждень проводяться засідання лікарсько-консультативної комісії. У вівторок проводиться прийом пацієнтів за направленням лікарів вузьких спеціалістів. Щочетверга комісія розглядає питання за направленнями лікарів первинної ланки.

Повноваженнями лікарсько-консультативної комісії передбачається розгляд таких питань:

  • оформлення індивідуальних програм реабілітації дітей з інвалідністю, соціальної допомоги;
  • надання індивідуального догляду за хворою дитиною;
  • обґрунтованість видачі лікарняних листів;
  • корегування лікування;
  • рекомендації щодо форми навчання, проходження практики, занять фізкультури дітьми, які мають проблеми зі станом здоров’я;
  • також підготовка інформації щодо перебування дітей на обліку за запитом служби у справах дітей та інші.

На постійній основі у засіданнях лікарсько-консультативної комісії приймає участь директор Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів з метою надання консультативної допомоги батькам дітей, яким встановлюється інвалідність, по з’ясуванню видів та об’єму реабілітаційних послуг та порядку їх отримання. На засідання лікарсько-консультативної комісії можуть запрошуватися і спеціалісти з інших структур.