Новокаховчанам повідомили як оформити субсидію на ЖКП через портал «Дія»

У Новій Каховці розповіли, як з 29 листопада можна оформити житлову субсидію через портал «Дія».

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

Починаючи з 29 листопада 2021 р. впроваджено нові електронні соціальні послуги, які можна отримати онлайн через портал ДІЯ, у тому числі подання заяви на призначення житлової субсидії.

Для цього потрібно:

  • Авторизуватися на порталі “Дія”  за посиланням diia.gov.ua, зайти у розділі послуг “Пенсії, пільги та допомога” і обрати пункт із субсидіями.
  • Далі — подати заяву. Вона має вигляд анкети. Треба відповісти на декілька запитань та ввести дані про вид субсидії, вказати банківський рахунок, чи є лічильник води або газу. У декларації необхідно вказати усіх зареєстрованих осіб, членів сім’ї (чоловік, дружина, діти), майно та витрати.
  • Можливо, буде необхідність завантажити декілька сканів чи фото документів та підписати все електронним підписом.
  • Заява автоматично надійде до органу соцзахисту, який призначає субсидії.
  • Якщо будуть необхідні додаткові дані чи документи, заявник отримає відповідне сповіщення.

УВАГА! Доступ для подання заяв на призначення житлової субсидії через сайт Міністерства соціальної політики України  (http://subsidii.mlsp.gov.ua)  з 16 грудня 2021 року заблоковано.

За додатковою інформацію з питання призначення житлових субсидій звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення (м.Нова Каховка, вул.Історична, 18, каб.14), тел.(05549) 5 48 55, (095) 674 64 47.