Новокаховчанам, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пропонують санаторно-курортне лікування

Мешканцям Новокаховської ОТГ, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до категорії 1, для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у наступному році необхідно звернутись в управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, повідомляє Online НК.

Цим громадянам необхідно надати до УПСЗН:

  • заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
  • видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
  • копію посвідчення постраждалої особи;
  • копію паспорта.

У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від місця реєстрації, особою додатково подається видана місцевим органом за місцем реєстрації довідка про те, що постраждала особа не перебуває на обліку для забезпечення в наступному році санаторно-курортною путівкою.

У разі, коли такі особи мають право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, їм надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

За бажанням, громадяни, віднесені до 1 категорії, можуть подати вищевказані документи із заявою на отримання грошової компенсації замість путівки.

За детальною інформацією звертатись за адресою: м. Нова Каховка, вул. Історична,18, каб. № 20, тел. (05549) 4-33-48, 066-347-96-37