Новокаховчанин взяв участь у Чемпіонаті України з боксу серед юніорів

З 13 до 18 жовтня у Запоріжжі проходив Чемпіонат України з боксу серед юніорів 2004-2005 р.н. Понад 270 майстрів шкіряної рукавички виборювали право стати кращим у ваговій категорії та потрапили до складу Збірної команди України.

Наш земляк Данило Чиньоний, виступаючи на цих змаганнях (вагова категорія понад 91 кг), у четверть фіналі поступився супернику та посів V місце, виконавши норматив кандидата у майстри спорту. Тренує здібного боксера майстер спорту міжнародного класу Артем Царіков, повідомляє Online НК.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради бажає Данилові та тренеру Артему Царікову міцного здоров’я, спортивних успіхів та вдачі у житті.

Данило Чиньоний висловлює щиру подяку Віктору Сушку за надану фінансову допомогу для участі в чемпіонаті України з боксу.