Новокаховчанка Анастасія Павлова виборола “золото” на Чемпіонаті України зі стрільби з лука

25–30 січня в легкоатлетичному манежі Харківського університету проходив Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, в якому Херсонщину представляла світова рекордсменка з Нової Каховки Анастасія Павлова.

У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з усіх областей України та Києва. Серед них була і представниця Херсонщини новокаховчанка, заслужений майстер спорту Анастасія Павлова (тренери – Владислав та Надія Павлови), повідомляє Online НК.

В особистій першості зі стрільби з класичного лука серед жінок Анастасія краще всіх “відстрилялася” і в результаті здобула золоту нагороду Чемпіонату України.


Особиста першість (жінки)

I місце – змс Анастасія Павлова (Херсонська обл.);

II місце – мсмк Поліна Родіонова (Сумська обл.);

III місце – мс Єлизавета Сікало (Чернівецька обл.).

Церемонію нагородження медалями й грамотами Міністерства молоді та спорту України проводили головний суддя змагань, заслужений тренер України Олександр Ксенофонтов і перший віце-президент Федерації стрільби з лука України Валерій Булко.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради бажає Анастасії та тренерам Владиславу і Надії Павловим міцного здоров’я, подальших спортивних успіхів, удачі в житті.