Новокаховчанка Ангеліна Калініна не змогла пробитись до третього кола US Open

Вихованка новокаховської тенісної школи Ангеліна Калініна завершила виступи на Відкритому чемпіонаті США з тенісу в одиночному розряді.

У матчі другого кола уродженка Нової Каховки програла 16-й сіяній Анжелік Кербер з Німеччини (№17 WTA) з рахунком 3:6, 2:6, повідомляє Online НК.

Німецька тенісистка добре пам’ятала поразку від Калініної на Ролан Гаррос і виходила на зустріч з максимальним настроєм на перемогу. До того ж вона набрала відмінну фізичну форму, а на харді грає набагато краще, ніж на грунті, чого не скажеш про Ангеліну, яка віддає перевагу глиняним полям.

Кербер зі старту захопила ініциативуі і тисла на українську тенісисистку до повної перемоги.  Рівень майстерності тенісисток порівнювати немає сенсу, це підтверджують рейтингові показники. До того ж на своїй подачі Калініна повністю провалилася, вигравши всього 40% очок з першого м’яча. Це неймовірно низький показник, при якому неможливо виграти матч на такому високому рівні.

Але новокаховчака не залишила відкритий чемпіонату США з тенісу. Окрім одиночного турніру вона заявлена в парному розряді, де в дуеті з чешкою Ренатою Ворачовою в першому раунді здобула перемогу над американсько-японською парою Кейтлін Крістіан/Нао Хібіно – 7:6, 6:4 та вийшла до другого кола.

Тож продовжуємо спостерігати за подальшими зустрічами за участі новокаховської тенісистки.