Новокаховчанка Ангеліна Калініна вперше в кар’єрі вийшла у півфінал турніру WTA

Вчора, 16 липня, вихованка тенісної школи Нової Каховки Ангеліна Калініна вперше в своїй спортивній кар’єрі вийшла у півфінал турніру серії WTA.

Новокаховчанка подолала чвертьфінальну стадію на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Будапешті (Угорщина) з призовим фондом $235,238 тис. Про це повідомляє   Online НК.

За вихід у полуфінал змагань Калініна в двохсетовому поєдинку завдала поразки 22-річній угорській тенісистці Панні Удварді (204 у рейтингу WTA) – 6:4, 6:4.

У першому сеті Ангеліні вдалося відігратися, програючи в рахунку 1:3. Після цього вона дозволила суперниці взяти лише один гейм, а сама виграла п’ять, вийшовши уперед за партіями.

Ключовим моментом другої партії став стартовий гейм. Українка зробила брейк на подачі угорки, завдяки чому здобула перемогу.

Для Калініної цей матч став історичним. Тенісистка до цього ніколи не проходила так далеко на турнірах WTA. Вона вже виграла 13 матчів поспіль на грунтових кортах.

У півфіналі на новокаховчанку чекає неприємний сюрприз. В цьому матчі їй буде протистояти американська тенісистку Даніель Роуз Коллінз, з якою вона зустрічалась рівно місяць назад у поєдинку другого кола на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу (Ролан Гаррос). У цьому двобої Калініна програла Коллінз – 0:6, 2:6.