Новокаховчанка Калініна перемогла американську тенісистку на шляху до чвертьфіналу в Будапешті

Сьогодні, 15 липня, уродженка Нової Каховки Ангеліна Калініна здобула чергову перемогу на престижному турнірі серії WTA 250 в Будапешті.

На шляху до чвертьфіналу вихованка тенісної школи Нової Каховки в двохсетовому поєдинку пермогла 26-річну американську тенісистку чорногорського походження Бернарду Перу (74 у рейтингу WTA) з рахунком – 7:5, 6:3, повідомляє  Online НК.

У першому колі Калініна теж в двохсетовій зустрічі взяла верх над спортсменкою з Росії Ганной Калінськой (104 у рейтингу WTA).

У двобої з американкою українська тенісистка виконала по 3 брейки в кожній партії, а на своїй подачі програла 3 гейми за матч. Зустріч тривала 1 годину 40 хвилин.

Виграшна серія Калініної тепер налічує 12 матчів поспіль. Треба також зазначити, що спортсменка дебютувала на турнірах серії WTA.

Завтра вона зіграє з переможницею матчу Олександра Сосновіч – Панна Удварді.