Новокаховчанка Лада Піскунова стала чемпіонкою України з метання молота

В Івано-Франківську на стадіоні університету нафти і газу пройшов дводенний Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Херсонщину на цих змаганнях представляли вихованці Новокаховської школи спортивного метання.

Серед учасників – хлопці та дівчата 2005 та 2006 років народження з 24-х областей України. Через пандемію спортсмени дотримувались дистанції на вході і місцях реєстрації та застосовували дезінфектори і контроль маскового режиму, повідомляє Online Нова Каховка.

У метальній програмі чемпіонату учасники змагалися у метанні молота, диска, списа та штовханні ядра. Тренери ДЮСШ Новокаховської міської ради Владислав та Ірина Піскунови підготували до цих змагань своїх вихованонок – Ладу Піскунову та Наталію Овчинкіну, які спеціалізуються у метані молота.

Учениця 9-го класу гімназії Новокаховської міської ради Лада Піскунова вже має достатній досвід виступів на змаганнях різного рівня і навіть завоювувала призові місця. Вона добре розпочала свій виступ і в четвертій спробі послала 3-х кілограмовий снаряд на відмітку 54 м. 99 см.

Саме ця спроба і принесла їй чемпіонський титул та золоту нагороду. Окрім цього юна спортсменка виконала норматив кандидата в майстри спорта (КМС – 51 м), що також важливо для її подальшої спортивної долі.

ЇЇ подруга Наталія Овчинкіна, яка навчається в ЗОШ №1, теж показала високий результат. По ходу змагань вона йшла на 3-му місці з результатом 43 м 40 см, але в останній спробі всього на 12 см її випередила киянка. Тож у Наталії у підсумку 4 місце.

Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, (начальник відділу Наталія Таран) та спортивна громада міста вітають юних новокаховчанок і їхніх тренерів з високими досягненнями та бажають усім здоров’я, успіхів і віри в свої сили. Вперед до Олімпійських вершин!