Новокаховчанка отримала диплом учасника Національного конкурсу «Благодійна Україна 2020»

Благодійниця Марія Шабаліна, що мешкає у Новій Каховці на Херсонщині, нагороджена Дипломом учасника Національного конкурсу «Благодійна Україна 2020».

Про це редакції Оnline НК повідомили у міському центрі надання соціальних послуг.

Уже другий рік поспіль за поданням територіального центру Марія Шабаліна приймала участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна», який проходить під гаслом: «Даруймо людям віру у добро».

На період карантинних заходів та осінньо-зимовий період територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом із  Марією Шабаліною організовано роздачу гарячих обідів  для людей без постійного місця проживання, одиноким особам пенсійного віку та особам з інвалідністю.

Щочетверга Марія на власному авто за будь-якої погоди привозить обіди на обумовлене місце, де на неї вже чекають. Кожен із присутніх може взяти із собою харчі, тому що все окремо запаковане. Обід готується на більшу кількість людей, щоб передати тим, хто за станом здоров’я не в змозі прийти особисто.

Марія Шабаліна – людина з добрим серцем, яка за покликом своєї душі  завжди прийде на допомогу ближньому. Це звичайна українська жінка, теж із своїми різними проблемами, яка має сім’ю і виховує, крім того, ще й чужих трьох дітей, як опікун. Без ніяких зобов’язань, безкорисливо, за власні кошти Марія готує вдома для нужденних.

Не кожен спромігся б взяти на себе таку відповідальність. Ми вдячні Марії  за її доброту, милосердя, чуйність, а від людей найбільша подяка – це тепла й щира усмішка та чарівне слово «ДЯКУЮ».