Новокаховчанка Поліна Лищенко – чемпіонка області з шахів серед дівчат до 12 років

3

З 25 по 30 серпня завершилися фінальні змагання Чемпіонату Херсонської області з шахів. Поліна Лищенко впевнено здобула перемогу з класичних шахів серед 12 найсильніших дівчат і здобула право виступати за Херсонщину у Чемпіонаті України у 2016 році в Житомирі – повідомив керівник шахового клубу Нової Каховки Олександр Борисенко.

Поліна готувалася особливо. Напередодні у  Києві з 15 по 23 серпня проходив 1-й міжнародний шаховий  фестиваль “Глобус Опен, Кубок Незалежності-2015». Поліна брала участь у турнірі Б і Г у яких прийняли участь діти до 2000 року народження  – 79 учасників  з 14 областей (Б), і 44 учасника в турнірі (Г). Поліна була єдиною представницею від Херсонської області. В обох турнірах набрала по 5 очок, зайнявши 37 місце в класиці і 18 місце у швидких шахах, окремо зайнявши 4 місце серед дівчат, які посіли 2 і 3 місце також з результатом 5 очок, поступившись їм тільки за додатковими показниками. Сенсацією турніру став  виграш Поліни у в першому турі турніру (Г) у першого рейтингу турніру Щербака Ярослава (рейтинг 2191).

Поздоровляємо Поліну з успіхом і бажаємо у новому навчальному році наступних перемог!

2

Велика подяка за підготовку спонсорам – батькам Поліни, які розуміють що тільки участь у різних змаганнях надають їй впевненість та моральну перевагу над суперниками. Також можна відзначити увагу до шахів відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, який постійно проводить у місті змагання з шахів серед дітей. Тому найкращі шахісти з Нової Каховки – Чабан Олександр, Криштопа Дмитро, Яришкіна Ірина теж приймали  участь у фінальних змаганнях Чемпіонату області у Херсоні.

1