Новокаховчанка стала лауреатом Національного конкурсу «Благодійна Україна»

У Херсоні відбулась церемонія нагородження переможців і лауреатів Національного конкурсу «Благодійна Україна» та регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина» – 2020, організатором якої виступив фонд громади міста «Захист».

Про це редакції Online Нова Каховка повідомила директорка міського територіального центру соціального обслуговування Людмила Логвінова.

Благодійниця Марія Шабаліна, яка мешкає на території Новокаховської міської територіальної громади та залишається гідною і небайдужою до тих, хто потребує допомоги, нагороджена дипломом лауреата регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина» – 2020 та здобула ІІ місце у номінації «Благодійник року».

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020» до Києва надійшло 1163 заявки зі всієї України, у тому числі від Херсонщині – 41.

Визначала переможців як на національному рівні, так і регіональному – Національна експертна рада, яка й доручила фонду громади Херсона «Захист», який є офіційним представником Національного конкурсу в Херсонській області, проведення церемонії нагородження переможців і лауреатів у номінаціях.

Щиро вітаємо Марію Шабаліну – лауреата регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина»-2020 і дякуємо Вам за добрі справи!