Новокаховчанка за підсумками ЗНО-2021 року отримала Президентську стипендію

У 2021 році найбільшу суму балів на ЗНО в Новій Каховці отримала випускниця ЗОШ №1 Єлізавета Мерзлова, яка того ж року стала студенткою Харківського національного університету імені Василя Каразіна, де обрала спеціальність «економічна кібернетика».

Про це журналістам КП «Міська радіоорганізація» розповів колишній міський голова Нової Каховки (1990-1998 роки), і до того ж – щасливий дідусь успішної студентки – Вадим Мерзлов, повідомляє Online НК.

І вже у 2021 році талановита дівчина в числі найкращих випускників України (по 10 випускників – від кожної області та від міста Києва) почала отримувати стипендію Президента України – по 10 тис. грн. щомісяця.

Нагадаємо, що 14 квітня 2021 року вийшла постанова КМУ №347 «Питання призначення та виплати стипендій і премій Президента України у сфері освіти». Було затверджено Порядок призначення та виплати стипендій Президента України учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищі результати.

Відтепер щороку призначаються стипендії учасникам ЗНО, які отримали найбільшу загальну суму балів за результатами ЗНО з чотирьох навчальних предметів.

Вітаємо Єлізавету із визнанням її блискучих знань і відповідною фінансовою винагородою! Бажаємо успіхів в опануванні секретів обраної професії та здійснення заповітних мрій!