Новокаховчани відмінно виступили на чемпіонаті Європи з карате кіокушин

Нещодавно в місті Лежайськ (Польща) відбувся 4-й чемпіонат Європи з карате кіокушин (WKВ- World Kуоkгshin) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих у розділі «куміте» і «ката», в якому взяли участь представники з Нової Каховки.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту територіальної громади Наталія Таран.

Збірна команда України, до якої входили новокаховські спортсмени посіла І загальнокомандне місце. Тренує юних спортсменів тренер КЗ КДЮСШ з боксу та інших видів спорту Херсонської обласної ради Олег Жиров.

За підсумками змагань, у запеклій боротьбі серед різних вагових та вікових категоріях новокаховчани посіли наступні призові місця:

– Шерстюк Олександр у віковій категорії 10-11 років, у ваговій категорії до 35 кг у розділі «куміте» посів І місце, і у розділі «ката»-І місце;
– Мовчан Владислав у віковій категорії 10-11 років, у ваговій категорії до 40 кг у розділі «куміте» посів ІІІ місце, і у розділі «ката»-ІІ місце;
– Невечеря Назар у віковій категорії 8-9 років, у ваговій категорії до 35 кг у розділі «куміте» посів І місце);
– Андрющенко Софія у віковій категорії 12-13 років, у ваговій категорії до 45 кг у розділі «куміте» посіла І місце;
– Драган Михайло у віковій категорії 16-17 років, у ваговій категорії до 65кг у розділі «куміте» посів І місце;
– Данилов Егор у віковій категорії 14-15 років, у ваговій категорії +60 кг у розділі «куміте» посів ІІІ місце;
– Кузьменко Діана у віковій категорії 16-17 років, у ваговій категорії +60 кг у розділі «куміте» посіла І місце);
– Ігнатенко Діана у віковій категорії 10-11 років, у ваговій категорії +40 кг у розділі «куміте» посіла І місце;
– Бугаєнко Віктор у віковій категорії 8-11 років, у ваговій категорії до 30 кг у розділі «куміте» посів ІІІ місце;
– Жирова Аріна у віковій категорії жінки + 18 років, у ваговій категорії до 60 кг у розділі «куміте» посіла ІІ місце.

Слова щирої вдячності висловлює тренер КЗ КДЮСШ з боксу та інших видів спорту Херсонської обласної ради Жиров Олег своїм вихованцям за гарні результати, а також батькам спортсменів за шалену підтримку дітей на змаганнях. Без такої підтримки кубки отримати не вдалося б!

Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран) бажають всім нових, не менш яскравих перемог, звершень і злетів! Нехай зірка слави не згасає, сили накопичуються, а здоров’я дозволить все це втілити якнайкраще!