Новокаховчани вшанували пам’ять Великого Каменяра

28 серпня 2021 року з нагоди 165-ї річниці від дня народження видатного українського літератора, публіциста, політичного та громадського діяча Івана Франка відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Великому Каменяреві.

Делегація новокаховчан у складі секретаря Новокаховської міської ради Дмитра Васильєва, керуючого справами виконавчого комітету Віталія Кубатка та начальника управління культури та туризму Наталії Зарудної відвідали “V-й Етно-фест в садибі Франка” та вшанували пам’ять великого українського поета у садибі Івана Франка в Нагуєвичах, що на Львівщині. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Нагадаємо, що візит новокаховської делегації до Дрогобича, міста-побратима Нової Каховки, відбувся з нагоди участі у церемонії нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка, яка відбулася 27 серпня. Присудження цієї премії є почесним визнанням вагомих здобутків та значних заслуг науковців у галузі україністики та соціально-гуманітарних наук.