Новокаховська ЦМЛ: у семи хворих на пневмонію виявили COVID-19

Станом на 30 квітня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 49 хворих на СОVІD-19 та 18 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 237 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 8 – у мешканців Нової Каховки.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора із терапевтичного до інфекційного відділення переведено сім хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Шість з них – жителі Нової Каховки: три чоловіки та три жінки, усі пенсійного віку. Сьомою виявилась 57-річна мешканканка Таврійська. Стан хворих середньої важкості.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано 70-річну жительку Нової Каховки із захворюванням на COVID-19.

За добу четверо хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали 3 людини, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 865 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 86 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 29 квітня з обліку знято 788 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!