Новокаховська ЦМЛ: за добу у 14 хворих на пневмонію виявили Covid-19, 2 людини померли

Станом на 18 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 138 хворих на СОVІD-19 та 34 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 9 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 469 нових захворювань, з них 9 – у мешканців Новокаховської ОТГ (дані по безсимптомним хворим відсутні).

До інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ з терапевтичного переведено 14 хворих, яких госпіталізували в лікарню з діагнозом пневмонія. Але після тестування у них виявили захворювання на коронавірус. Це: дев’ять мешканців Новокаховської громади та п’ять –  жителі громад Каховського району. Їх стан середньої тяжкості.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізували 4 хворих на пневмонію новокаховчан.

Вчора в інфекційному відділенні померли двоє хворих мешканців Новокаховської громади. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписалась 1 людина, що перехворіла на COVID-19.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!