Новокаховська «Енергія» останню осінню гру програла «Перемозі» з Дніпра

Новокаховська «Енергія» на виїзді у Дніпрі програла свій останній матч осінньої частини чемпіонату України з футболу у групі «Б» другої ліги місцевій «Перемозі».

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сайт ПФЛ України.

Гра почалась атаками господарів поля, які вже на 10 хвилині відкрили рахунок.

На 60 хвилині новокаховчани зрівняли рахунок. Але вже по 10 хвилин господарі, на 70 хвилині, забили другий гол і ще через 14 хвилин, на 84, третій.

20 матч у чемпіонаті для енергетиків завершився 13 поразкою. З 17 очками команда за підсумками осінньої частини чемпіонату посіла 13 місце.

Свій 20 матч поразкою завершив і «Кристал» з Херсону, який на виїзді програв ФК «Полтава» 1:4. Херсонці з 9 очками посідають передостаннє, 15 місце у турнірній таблиці.

У своєму матчі «Таврія» переграла «Нікополь» 2:1 і з 33 очками посіла п’яте місце у групі.

У чемпіонаті другої ліги почалась зимова перерва. Наступні матчі команди проведуть 18 березня 2022 року.