Новокаховська «Енергія» програла 2:4 «Балканам» та вибула з кубкових змагань

Вчора, 19 серпня, новокаховська “«Енергія» взяла участь у другому відбірному етапі Кубку України сезону 2021-2022 років і одразу змушена покинути цьогорічний розіграш Кубку внаслідок виїзної поразки від «Балкан».

Зустріч «енергетиків» та «балканців» відбулась на стадіоні імені Бориса Тропанця в селі Зоря Одеської області, повідомляє Online НК.

На 7-й хвилині з пенальті відзначився Владислав Бондар. Вже на 36-й хвилині завдяки голу Сергія Федорова «Енергія» повела в рахунку 0:2. За такого рахунку суперники й пішли на перерву. Втім у другому таймі ситуація кардинально змінилася.

На 51-й хвилині протистояння відставання «Балкан» скоротив Віктор Серденюк. Зрівняв рахунок в матчі гравець новокаховчан Юрій Гезело, який на 68-й хвилині відзначився голом у власні ворота. Далі тривалий час тримався паритетний рахунок і гості сподівалися виправити ситуацію в екстратаймі. Тим паче, що від 77-ї хвилини господарі грали в меншості — пряму «червону» картку отримав Андрій Андріца.

Втім у компенсований арбітром до матчу час голкіпер «Енергії» пропустив одразу два голи, чим й не дозволив команді пройти далі. Підсумковий рахунок 4:2 і енергетики вертаються додому ні з чим…

Дві інші команди з Херсонщини також брали участь у кубкових змаганнях. Херсонський «Кристал» з рахунком 0:2 програв на виїзді «Нікополю».

А ось «Таврія» свій домашній матч проти черкаського «Дніпра» виграла з рахунком 3:2 та продовжить кубкові змагання.

Нагадаємо, що 22 серпня «Енергія» на домашньому стадіоні приймає ФК «Перемога» з Дніпра, який за підсумками чотирьох турів з 7 очками посідає 6 місце у турнірній таблиці групи «Б».

Початок матчу о 17.00. Запрошуємо новокаховчан та гостей міста на футбол підтримати нашу команду.