Новокаховська «Енергія» програла вдома «Перемозі» з Дніпра – 0:1

Поразкою з рахунком 0:1 завершилась домашня гра новокаховської «Енергії» проти «Перемоги» з Дніпра, повідомляє Online НК.

Гра розпочалась атаками гостей, які новокаховчани досить вдало звели нанівець. Надалі атакували почергово як господарі поля, так і гості.

Другий тайм також проходив в обопільних атаках і жодна зі сторін так і не мала вагомої переваги. Були моменти як у воріт новокаховчан, так і у воріт гостей. Але в останню мить гравцям не вистачало майстерності для завершення атаки влучним пострілом. Все схилялось до нульової ничієї, яка б була заслуженим фіналом цього рівного протистояння.

Йшла 87 хвилина гри, коли в одній з атак на ворота енергетиків нападник дніпровців вдало перекинув воротаря новокаховчан і забив вирішальний гол…

Третя поспіль поразка «Енергії» і вже друга – на своєму полі.

Вчора також відбулись матчі у групі «Б»: «Таврія» в гостях з рахунком 1:2 програла «Нікополю», «Миколаїв» вдома розгромив «Суми» 4:0, а «Балкани» знищили «Реал Фарму» 5:0.

Наступну гру «Енергія» проведе на виїзді у Полтаві 28 серпня проти місцевого клубу.