Новокаховська «Енергія» вдома програла МФК «Миколаїв»

Вчора, 26 вересня, у Новій Каховці в матчі 10 туру чемпіонату України з футболу групи «Б» другої ліги місцева «Енергія» приймала одного з лідерів турныру МФК «Миколаїв», повідомляє Online НК.

Гра розпочалась атаками гостей, одна з яких закінчилась ударом по воротам новокаховчан і першим голом. Це сталось на 6 хвилині гри.

Такий початок енергетиків не засмутив і вони почали шукати шляхи до воріт гостей. Ще у першому таймі принаймі двічі м’яч повинен був влітати у ворота гостей… Але не зійшлось. І тут спрацював закон футболу: не забиваєш ти, забивають тобі.

На 42 хвилині після прикрої помилки захисників та воротаря енергетиків другий гол влітає в ворота господарів.

Другий тайм розпочався обопільними атаками, і коли на 64 хвилині гри черговий ляп у захисты новокаховчан завершився третім голом в їх ворота, здавалось що в цій грі вже все вирішено…

Але на 68 хвилині суддя призначає пенальті у ворота гостей, який впевненно реалізовує  Владислав Бондар.

За підтримки понад 700 уболівальників новокаховчани пішли в атаку, пам’ятаючи гру з Реал Фармою, коли при рахунку 1:3 їм вдалось зрівняти рахунок 3:3.

І крок до цього енергетики зробили, коли на 90+3 хвилині гри вони забили другий гол. Але більшого їм зробити не вдалось. Гра завершилась з рахунком 3:2 на користь Миколаєва.

Відзначились фани з Миколаєва: спочатку штовханиною з поліцейськими, а потім і фаєр-шоу з димовими завісами.

Інші футбольні клубу Херсонщини у 10 турі також спіткали невдачі: «Кристал» вдома поступився Вовчанську 0:1, а Таврія на виїзді програла Скоруку 0:2.

Після 10 туру усі три клуби з Херсонщини займають місця у турнірній таблиці один за одним: 12 – Таврія з 12 очками, 13 – Енергія з 11 та на 14 – Кристал з 5 очками.

Наступну гру Енергія проведе 2 жовтня на виїзді у Вовчанську, команда якого посідає 6 місце з 15 очками.