Новокаховська «Енергія» вдома розгромила черкаський «Дніпро» з рахунком 4:0

Вчора, 21 травня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, на стадіоні «Енергія» відбувся матч 23 туру чемпіонату України з футболу у групі «Б» Другої ліги між місцевою «Енергією» та черкаським «Дніпром», повідомляє Online НК.

Перша гра між цими командами у рамках 10 туру відбулась на початку березня цього року і завершилась мінімальною перемогою черкащан 1:0.

Матч другого туру розпочався почерговими атаками гостей і господарів, при чому гості інколи виглядали навіть більш активними ніж господарі. Але так тривало лише до 27 хвилини гри, коли в воротах гостей вдало розписався Вячеслав Студенко.

На початку другого тайму на 48 хвилині гри той же Студенко забив свій другий гол у грі, зміцнівши перевагу господарів поля.

Всі спроби черкащан змінити хід гри на свою користь результату не дали. А ось гострі атаки енергетиків принесли користь: на 90+2 хвилині Андрій Гавриленко реалізував пенальті у ворота гостей, а через дві хвилини вбивчий завершальний гол забив Артем Данковський.

Після цієї перемоги «Енергія» випередила черкаське «Дніпро» та посіла 5-те місце у турнірній таблиці групи «Б» з 24 очками.

Наступну гру «Енергія» проведе 28 травня в Одесі проти «Реал Фарми».