Новокаховська громада готується до нового навчального року

Сьогодні, 9 серпня, під час апаратної наради, міський голова Володимир Коваленко, разом з заступниками, секретарем Новокаховської міської ради, керівниками старостинських округів, структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств обговорили питання підготовки територіальної громади до нового навчального року.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Міський голова наголосив на тому, що до 1 вересня 2021 року необхідно підготувати вулиці міста для безпечного пересування учнів. Для цього необхідно нанести дорожню розмітку «Пішохідний перехід» на дорогах біля закладів освіти. Також до початку нового навчального року потрібно організувати роботи щодо покосу трави на узбіччі доріг та тротуарів, які ведуть до навчальних закладів.

Обговорили процес вакцинації педагогів напередодні початку навчального року. Так на сьогоднішній день вакциновано 31% працівників освіти Новокаховської громади, в той час як для безперешкодного початку навчання в учбових закладах на стаціонарній основі необхідно вакцинуватися не менш як 80% членів педколективів. У зв’язку з цим очільник громади дав доручення проводити активну роз’яснювальну роботу щодо вакцинації, адже на сьогоднішній день учні і студенти Новокаховських навчальних закладів мають усі шанси розпочати навчання дистанційно.

Заслухали звіт в.о. директора КП Міський Водоканал” Віктора Замкового стосовно стану погашення заборгованості населення за спожиті послуги водопостачання та водовідведення, та поточний стан робіт на аварійному колекторі.

Також керівник “Водоканалу” повідомив про те, що з 1 серпня 2021 року Херсонська обласна енергетична компанія підняла тариф на енергопостачання на 17 коп/кВт. Таке підвищення означає додаткових 100 тис грн. на оплату електроенергії підприємством щомісяця.

Наповнення бюджету – традиційно актуальна тема. У зв’язку з цим Володимир Коваленко доручив підготувати інформацію робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення за серпень поточного року.