Новокаховська комісія з ТЕБ та НС виділила 1 млн грн на ремонт згорілого даху багатоповерхівки

Вчора, 1 вересня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулось засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Online НК.

Першим питанням, яке розглянула комісія, було виділення з резервного фонду міського бюджету 1 млн. грн. для початку відновлювальних робіт щодо даху житлового будинку по вулиці Миколи Букіна, 20, де 5 липня в наслідок масштабної пожежі повністю було знищено шатровий дах над будинком.

Заступник міського голови Олег Тарабака, коментуючи рішення зазначив, що будинок є спільною власністю мешканців, які об’єднались в ОСББ. Але, враховуючи масштаби завданих збитків та фізичну неспроможність ОСББ власними силами до початку осінньо-зимового періоду відновити дах, міський голова Володимир Коваленко та депутати міської ради запевнили мешканців будинку, що влада не залишить їх сам на сам з бідою.

Наразі вирішується питання щодо фінансування аварійно-відновлювальних робіт з боку резервного фонду Кабінету міністрів України. Але це процедура досить тривала і тому, без допомоги з міського бюджету роботи в терміни закінчені бути не можуть.

Члени комісії одностайно підтримали пропозицію та виділили 1 млн. грн. на початок робіт.

Другим питанням члени комісії розглянули пропозиції відділу культури і туризму щодо організації проведення та запобіжних санітарно-епідеміологічних заходах зустрічі воїнів 57 ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка в Новій Каховці 4 вересня.

Пропонуємо Вашій увазі протокол №55-20 засідання комісії ТЕБ і НС м.Нова Каховка від 1.09.2020р.