Новокаховська лікарня отримала ще один сучасний апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ)

Кардіореанімаційне відділення Новокаховської міської лікарні Херсонщини днями отримало новий апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) фірми Vsmart вартістю близько 214 тис. грн.

У комплекті з ним – акумулятор, який дозволить апарату працювати у разі відключення центрального електропостачання, а також спеціальний пристрій, яким можна приєднати його до автомобіля, повідомляє Online НК.

Про поповнення в переліку медичної техніки розповів завідувач відділенням кардіореанімації Юрій Чугуєв: «Апарат ми отримали шляхом державних закупівель по розподілу з Департаменту охорони здоров’я Херсонської області. Він був придбаний для лікування хворих на COVID-19, оскільки відповідає всім необхідним вимогам. Отримали його недавно, ще розбираємося у функціоналі».

На щастя, нині у відділенні кардіореанімації немає важких пацієнтів, яким потрібен апарат ШВЛ. Тому використання апарату планується в інфекційному відділенні,  де знаходяться пацієнти з COVID-19. Але при збільшенні захворюваності пацієнтів апарат передадуть у кардіореанімаційне відділення, яке згідно плану буде перепрофільовано для лікування саме хворих на COVID-19.