Новокаховська малеча отримала черговий дарунок від місцевих депутатів

Справжнє дитяче свято відбулось вчора, 23 вересня, у дворі будинку №25 на вулиці Довженко з нагоди встановлення сучасного дитячого майданчика – були конкурси, розваги та звісно солодощі щедро надані Новокаховською фабрикою “Країна солодощів” (керівник Сергій Леліков).

Розважили дітей і показові виступи боксерів Новокаховської школи боксу “Данька” (керівник – Олександр Курдов), повідомляє Online НК.

А все почалось зі зверення жителів будинку до міського голови Володимира Коваленка та депутата міської ради Олександра Курдова, щодо облаштування майданчика. Звернення було підтримано і міським головою і більшістю депутатів міської ради.

На святкову зустріч з жителями прийшли: заступник міського голови Володимир Сироватка, депутати міської ради Олександр Курдов, Олена Михайлова, Наталія Марченко, Павло Розломій та начальник організаційного відділу Роман Пашкевич.

Під час дружнього спілкування обговорили і домовились про подальші плани благоустрою та поліпшення комфортності для жителів в нашому місті.