Новокаховська міська рада починає онлайн-трансляції засідань постійних комісій

Новокаховська міська рада Херсонщини запроваджує онлайн-трансляції засідань постійних комісій напередодні проведення чергових та позачергових сесій.

Інформація про час онлайн-трансляцій засідань постійних комісій міської ради в період 7-11 червня розміщена на сайті Новокаховської територіальної громади, повідомляє Online НК.

Сьогодні, 7 червня, пропонуємо до перегляду засідання постійної комісії з питань розвитку комунальної інфраструктури та містобудування:

Дата Час; назва комісії, наради, заходу тощо; місце проведення
07.06 13.00 – засідання постійної комісії з питань розвитку комунальної інфраструктури та містобудування (каб. 210 «Депутатська кімната», будівля виконкому)
09.06 13.00 – засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров`я (мала зала на 1-му поверсі, будівля виконкому )
13.00 – засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів (каб. 210 «Депутатська кімната», будівля виконкому)
10.06 13.00 – засідання постійної комісії з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності (каб. 210 «Депутатська кімната», будівля виконкому)
11.06 13.00 – засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку