У Новій Каховці міська рада провалила рішення про створення ще одного комунального підприємства

На ХІ сесії Новокаховської міської ради, яка відбулась вчора, 24 червня, не пройшла пропозиція щодо створення КП «Новокаховський туристично-інформаційний центр (ТІЦ)».

Про це повідомляє Online НК.

За прийняття рішення про створення ще одного КП проголосувало 17 депутатів з 29, що брали участь у роботі сесії.

Навколо цього питання ще до проведення сесії розгорнулась гостра дискусія в міських групах соціальних мереж. Ініціаторам створення цього КП від депутатської більшості закидали відхід від їх раніше задекларованих цілей «радикально зменшити» кількість працюючих у місті комунальних підприємств. І навіть пояснення, що саме це КП зосередить у своїх руках розвиток всієї справи туризму у місті і всій територіальній громаді, якою сьогодні опікуються декілька підрозділів виконавчих органів ради та виконкому і одне КП.

До речі, відділ культури і туризму, який повинен був би бути керівним органом для цього КП, до підготовки проекту рішення залучений не був. Це саме з’ясувалось на засіданні постійної комісії ради з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров’я, яка напередодні сесії розглядала цей проект рішення. На комісії була пропозиція відкласти розгляд цього питання на сесії з метою більш ретельної її підготовки. Але ця пропозиція не пройшла.

Проект рішення в порядок денний було включено, поставлено на голосування. Але щось там не зрослось. При голосуванні забракло одного голосу для його прийняття. Рішення не пройшло і сама ідея створення цього підприємства в цій редакції знімається з розгляду ради.

От так і вийшло, що ідея створення ТІЦу, про яку вже багато років говорять ті, хто «штовхає» туризм у Новокаховській громаді, у варіанті, що  запропонувала депутатська більшість, більшості голосів в залі і не набрав.