Новокаховська ОТГ взяла участь у Міжнародній виставці «Тур ЕКСПО»

Делегація Новокаховської ОТГ днями взяла участь у Міжнародній виставці «Тур ЕКСПО», яка проходила в рамках ХХІІ Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Цьогоріч Україну представляли 19 регіонів та 9 країн світу мали свої презентаційні майданчики на виставці.

Захід який поєднав у собі два заходи: Міжнародну виставку «ТурЕКСПО» та Спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес».

Туристичні можливості Новокаховської територіальної громади були презентовані представниками відділу культури і туризму Новокаховської міської ради, КП «Новокаховський ТІЦ» на платформі «Херсонський регіон».

Впродовж 19-21 жовтня 2021 року всі охочі мали можливість на Арені Львів ознайомитись з туристичним потенціалом Херсонщини, та зокрема Новокаховської ТГ, отримавши у подарунок буклетну продукцію та купу вражень від віртуальної подорожі півднем України.

Представлення Херсонщини відбулось 20 жовтня 2021 року, під час презентації нових туристичних продуктів «Туристичні магніти України», на якій розвиток туристичного потенціалу Новокаховської ТГ підсумувала заступник начальника відділу культури і туризму Малига Яна.

Основна мета Форуму – це активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування туристичного продукту та можливостей нашої громади і демонстрація широкому колу фахівців туристичної галузі новітніх досягнень регіону.

І те, що Новокаховські туристичні продукти є пізнаваними на теренах усієї країни, говорить про те, що наша громада рухається правильним шляхом, в якому туризм впевнено просувається до збільшення зацікавлених та вдоволених відпочивальників та відвідувачів нашої громади.