Новокаховське КП «Міський водоканал» проводить зустрічі з мешканцями будинків, які мають великі борги перед підприємством

Працівники КП “Міський водоканал” м.Нова Каховка провели зустрічі з мешканцями гуртожитків у зв’язку з низьким рівнем сплати за послуги з водопостачання і водовідведення та збільшення їх дебіторської заборгованості, яка станом на 01.09.2021 року вже складає майже 2,5 млн. грн.

Про це редакції Online НК повідомили у дирекції КП “Міський водоканал”.

Фахівець по роботі з громадськістю Олександр Прокопець, контролери відділу водозбуту на чолі з заступником директора по роботі з боржниками Євгеном Позняком 8 вересня зустрілись з мешканцями гуртожитків за адресою – вул. Дружби, 49 та Дружби, 51 а 9 вересня – пр. Перемоги, 3а та пр. Перемоги, 3.

Під час зустрічей було повідомлено про фінансовий стан підприємства, яке перебуває в процедурі санації відповідно до провадження банкрутства, та про стан заборгованості мешканцями гуртожитків за послуги.

Також мешканцям, які виявили бажання встановити прилади обліку води в секціях гуртожитків, було роз’яснено умови для прийняття до експлуатації водолічильників відповідно до Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” від 22.06.2017 року.

КП “Міський водоканал” звертається до мешканців міста з переконливим проханням своєчасно сплачувати за отримані послуги та не накопичувати борги. Це дасть можливість підприємству стабільно працювати та цілодобово надавати послуги мешканцям міста.