Новокаховське Управління праці та соцзахисту населення закликає мешканців до дистанційного спілкування

Керівництво Управління праці та соцзахисту населення Новокаховської міської територіальної громади звертається до всіх мешканців, хто має плани відвідати управління для вирішення своїх питань.

Сайт Online НК доводить до наших відвідувачів текст цього звернення соціальних служб міста:

“З турботою про Вас та Ваше здоров’я, про здоров’я працівників нашої установи НАПОЛЕГЛИВО ПРОСИМО не відвідувати Управління праці та соціального захисту населення без нагальної для цього потреби.

У зв’язку з загостренням епідситуації на COVID-19 у нашому місті всі попередні КОНСУЛЬТАЦІЇ з соціальних питань надаються спеціалістами Управління тільки в телефонному режимі за наступними телефонами (код м.Нова Каховка 05549):

  • відділ грошових виплат і компенсацій: 4-55-92, 5-48-55, 7-13-33.
  • відділ соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій: 5-16-65, 4-33-48.
  • відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг: 4-54-60, 5-16-65.
  • відділ з питань праці, соціально-трудових відносин та господарської роботи: 9-07-06.
  • сектор державних соціальних інспекторів: 9-07-06.
  • головний спеціаліст-юрисконсульт: 4-53-51.
  • секретар керівника: 4-33-24.

УВАГА!

Всі звернення громадян приймаються електронною поштою у вигляді сканкопій або фотокопій письмових звернень з підписом заявника з зазначенням дати та місця проживання (реєстрації). Заповнені бланки заяви, декларації можуть бути надіслані ПОШТОЮ АБО в електронній формі з використанням засобів телекомунікаційних систем, зокрема з використанням електронного цифрового підпису. Ваші звернення ви можете надсилати на електронну пошту Управління upszn@ukrpost.netupszn6508@gmail.com або 03198327@mail.gov.ua.

ЗАКЛИКАЄМО громадян, які збираються відвідати Управління, спочатку з’ясувати можливість отримання послуги дистанційно.”