Новокаховське УПСЗН доводить до мешканців порядок подання та форми бланків для оформлення субсидії

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги з травня 2021 р. громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію. Про це редакції Online НК повідомили у відділі субсидій УПСЗН Новокаховської територіальної громади Херсонщини.

Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики України (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 р. № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні-вересні 2021 року, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року. Просимо усіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

  • через уповноважених осіб старостинських округів;
  • безпосередньо в УПСЗН;
  • заповнені бланки можна надіслати поштою до УПСЗН;
  • через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт  Мінсоцполітики.

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту  Мінсоцполітики

Форма бланків ЗАЯВИ та ДЕКЛАРАЦІЇ

У разі виникнення питань щодо призначення житлових субсидій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за тел.(05549) 54855, (095) 674 64 47.