Новокаховське УПСЗН нагадує отримувачам пільг про укладання нових угод на постачання газу

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, нагадує всім отримувачам пільг з оплати за опалення з використанням природного газу про необхідність до 1 лютого 2021 року укласти договір з новим постачальником, повідомляє Online НК.

З 1 грудня 2020 року ТОВ «Херсонрегіонгаз» не здійснює постачання природного газу побутовим споживачам Херсонської області.

Починаючи з 01.12.2020, побутові споживачі Херсонської області (окрім тих, хто до 01.12.2020 обрав іншого постачальника) будуть споживачами природного газу, який буде поставляти ТОВ “Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та, відповідно отримувати від цього підприємства рахунки на оплату за спожитий газ.

Протягом двох місяців побутовим споживачам необхідно обрати нового постачальника.

Перелік постачальників, які мають ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу оприлюднено на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг за посиланням: www.nerc.gov.ua.

Шановні отримувачі житлових субсидій та пільг, звертаємо увагу на необхідність з 01.12.2020 р. по 29.01.2021 р. обрати постачальника природного газу та надати до Управління праці та соціального  захисту  населення (м.Нова Каховка, вул. Історична, буд.18)  підтверджуючі документи  з необхідними відомостями (назва постачальника, № особового рахунку, тариф  та дата, з якої надається послуга).

У разі виникнення питань щодо отримання житлових субсидій звертайтеся за тел.5-48-55, отримання пільг – за тел.4-54-60.