Новокаховське УПСЗН нагадує всім пільговикам про умови подальшого отримання виплат за ЖКП

Новокаховське УПСЗН нагадує пільговикам, що мешкають у  територіальній громаді, і які отримують пільги на житлово-комунальні послуги, про своєчасне повідомлення про зміни, які відбулися у складі сім’ї, паспортних даних, місця реєстрації, або при зміні виконавців комунальних послуг тощо, повідомляє Online НК.

Несвоєчасне отримання інформації впливає на суми нарахованих пільг. Пільговик зобов’язаний повідомляти управлінню соціального захисту про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг. Наразі це стосується випадків, коли у складі сім’ї пільговика відбулися зміни, коли відбувається заміна паспорту, коду пільговика або членів сім’ї, на яких поширюється пільга, коли змінюється адреса проживання, характеристика житла, підключення житла до системи газопостачання або електропостачання для опалення, зміні постачальника природного газу.

При виявленні недостовірної інформації управління соціального захисту має право зупинити надання пільг та у деяких випадках суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення повертається пільговиком до держбюджету.

Також нагадуємо, що при отриманні пільг у грошовій безготівковій формі за інформацією про перерахування коштів виконавцям житлово-комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ “Ощадбанк”. Інформація надається за телефоном гарячої лінії 0-800-210-800 або в особистому кабінеті, створеному пільговиком за мобільним телефоном, якій наданий до управління та включений до особової справи пільговика.

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до управління праці та соціального захисту (вул. Історична, буд.18, каб.№16) та за телефонами (05549)4-54-60, (066) 347-96-37.