Новокаховське УПСЗН повідомляє про зміни в призначенні житлових субсидій на новий період

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської територіальної громади Херсонщини інформує мешканців про зміни в умовах призначення житлових субсидій, повідомляє Online НК.

19 травня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій. Відповідно до прийнятої постанови № 505, для значної кількості домогосподарств, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, субсидія з 1 травня 2021 року буде призначена автоматично – без особистого звернення громадян.

Нові заяви та декларації необхідно подати домогосподарствам:

  • які отримували житлову субсидію у грошовій безготівковій формі;
  • попередня субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень, внутрішньо переміщені особи);
  • субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне (без звернення) перепризначення субсидії.

Усі призначені житлові субсидії з травня 2021 року будуть виплачуватися виключно в готівковій формі.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

Бланки Заяви та Декларації, а також та інструкція щодо їх заповнення розміщені за посиланням.

У разі виникнення питань щодо призначення житлових субсидій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення (вул.Історична, 18, м.Нова Каховка), тел.(05549) 5 48 55, (095) 674 64 47.