Новокаховські метальники підтвердили нормативи на участь у Токійській Олімпіаді

Минулими вихідними у м. Луцьк проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, де Нову Каховку представляли метальники молота Ірина Новожилова та Гліб Піскунов.

Про перебіг змагань редакції Online НК повідомили у відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради.

Це був останній відбір, на якому спортсмени боролися за потрапляння в команду на участь в Олімпійських іграх в Токіо. В одному виді легкоатлетичної програми від однієї країни може брати участь не більше 3 осіб, при наявності лецензіонного норматива. І якщо у Ірини Новожилової в жіночому метанні молота труднощів не передбачалося, так як всього у 2 учасниць були ліцензії, то в чоловічому метанні молота на 3 путівки претендували 4 молотобійця.

У підсумку змагань Ірина Новожилова з результатом 60 м 84 см опинилась на третій позиції.

Гліб Піскунов третій з результатом 73 м 81 см.

Таким чином, новокаховські метальники підтвердили свій високий рівень та пройшли відбір, завдання мінімум для чемпіонату України виконано, правда не в кращій формі і не з кращими своїми результатами, так як до олімпійських ігор ще місяць і поки рано викладатися на повну.

21 липня збірна команда з легкої атлетики вилітає на передолімпійський збір до Японії.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради щиро вітають спортсменів-метальників та їх тренерів Владислава та Едуарда Піскунових з успішними виступами і бажають вдалих виступів на олімпійських майданчиках в Токіо.