Новокаховські підприємці стали більш відповідальні у питаннях легалізації праці

Під час передноворічного відвідування торгових центрів м. Нової Каховки, серед 17 суб’єктів господарювання податківці не виявили жодного нелегала.

Про це редакції Online НК повідомили у Пресслужбі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Днями спеціалісти Новокаховської ДПІ у складі  робочої групи з питань легалізації найманої праці та заробітної плати провели роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність у торговому центрі м. Нової Каховки.

Серед 17 суб’єктів господарювання податківці не виявили жодного нелегала. Усі підприємці мали відповідні дозвільні документи для ведення бізнесу, а наймані працівники були офіційно працевлаштовані.

Під час проведення даного рейду спеціаліст податкової інспекції нагадала підприємцям про відповідальність за здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації та використання найманих працівників без оформлення трудових відносин.

«Даний факт не може не радувати. Адже раніше ми виявляли десятки трудових нелегалів. Роботодавці міста стали більш відповідальними, усвідомлюють переваги ведення бізнесу в законодавчому полі і роблять свій вибір на користь легальної праці», – зазначає начальниця Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська.