Новокаховські платники податків за 10 місяців отримали 10 тисяч адміністративних послуг

У Центрі обслуговування платників Новокаховської ДПІ впродовж десяти місяців 2020 року платники та громадяни отримали 10006 адміністративних послуг.

Про це редакції Online НК повідомила начальниця Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська.

Зокрема, видано 2358 карток платників податків та внесено до паспортів громадян України інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Фахівцями Центру обслуговування платників видано 3727 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, зареєстровано 582 платника єдиного податку, надано 583 витяги з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 391 книгу обліку доходів платникам єдиного податку та 43 книги доходів та витрат платникам, які обрали загальну систему оподаткування.

За січень – жовтень 2020 року спеціалісти ЦОПу видали 432 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 245 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами та 8 довідок на підтвердження статусу податкового резидента України. Також платникам надали практичну допомогу та індивідуальні консультації під час реєстрації 158 РРО.