Новокаховські податківці опікуються легалізацією бізнесу

З метою інформування роботодавців та працівників м. Нова Каховка з питань легалізації підприємницької діяльності та офіційного працевлаштування фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проводять активну інформаційно – роз’яснювальну роботу під час безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності.

Про це редакції Online НК повідомили у пресслужбі Головного управління.

Суб’єктам господарювання та фізичним особам податківці роз’яснюють про негативні наслідки працевлаштування працівників без оформлення трудових відносин, сплати відповідних податків та ЄСВ. Окремо звертають увагу платників податків на переваги використання електронного цифрового підпису та надання податкової звітності в електронному вигляді.

Начальниця Новокаховської ДПІ Галина Серебрянська інформує, що активна робота податківців із легалізації підприємницької діяльності дає позитивні результати. За 10 місяців 2020 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 230 млн. гривень.

Тільки у жовтні поточного року податківці обстежили 67 об’єктів, із яких 52 суб’єкти господарювання мали відповідні дозвільні документи для ведення бізнесу, а наймані працівники були офіційно працевлаштовані. Ще два бізнесмена повідомили про оформлення на роботу найманих працівників, а один громадянин зареєстрував підприємницьку діяльність.