Новокаховські податківці ознайомили старшокласників з електронними сервісами ДПС

9 листопада до учнів 10 класу загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Новокаховської міської ради завітали спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі аби розповісти майбутнім платникам про електронні сервіси ДПС, повідомляє Online НК.

Під час проведення просвітницького заходу старшокласники дізналися про послуги, які можливо отримати через Електронний кабінет, обговорили можливості електронних сервісів та отримали важливу інформацію про умови та необхідні документи для отримання електронного цифрового підпису.

У своїй промові спеціаліст податкового відомства Тетяна Руснак акцентувала увагу молоді, що для комфорту, економії часу, особливо для власної безпеки під час дії карантину, платники мають можливість використовувати електронні сервіси ДПС України.

Через «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, вони мають можливість отримувати всю необхідну інформацію, довідки, консультації та надавати звітність без особистих візитів до податкових органів.

На переконання податківців саме такі зустрічі формують податкову свідомість майбутніх платників податків, адже добробут нашої держави та кожного з нас починається з уміння бути законослухняними, висококультурними платниками податків вже зараз.