Новокаховські податківці перевірили підприємців: виявили нелегальних працівників

Спеціалісти Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують кропітку роботу щодо виявлення та упередження порушень податкового чи іншого законодавства у процесі здійснення суб’єктами господарювання підприємницької діяльності та виплати заробітної плати найманим працівникам.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі відомства.

З цією метою на минулому тижні спільно з представниками Новокаховського виконавчого комітету, Пенсійного фонду, відділу поліції ГУНП та ГУ Держпраці у Херсонській області інспектори податкового відомства провели рейд на одному з рядів території оптової бази, що знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Промислова, 7.

Відвідували усіх бізнесменів суцільним порядком, незалежно від сфери їх діяльності – від торгівлі продуктами до надання різноманітних послуг. Під час проведення рейду з’ясувалося, що два громадянина займалися підприємницькою діяльністю без державної реєстрації. З порушниками провели роз’яснювальну роботу щодо необхідності у найкоротший термін пройти процедуру реєстрації та привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства.

Того ж дня податківці завітали й до суб’єктів господарювання, які займаються вирощуванням агропродукції. В рамках проведення операції «Урожай – 2021» вони інформували роботодавців про порядок оформлення працівників на роботу, особливо в період сезонних робіт, та відповідальність за порушення трудового законодавства.

У податковій інспекції закликають роботодавців працювати прозоро та належним чином оформляти найманих працівників, аби не сплачувати значні суми штрафів. Робота в даному напрямі триватиме й надалі.