Новокаховські податківці привітали ветеранів зі святом

Вчора, 30 жовтня, в приміщенні Новокаховської ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відзначили День вшанування пенсіонерів і ветеранів Державної податкової служби України.

Про це редакції Online Нова Каховка повідомили у пресслужбі відомства.

Шановних ветеранів квітами та подарунками привітала зі святом начальниця інспекції Галина Серебрянська, яка висловила колишнім податківцям вдячність за роки праці, завдяки якій створювалась, розбудовувалась, зміцнювалась податкова служба та набула сучасного стилю.

“Я дуже рада, що ветерани і пенсіонери податкового дерева Нової Каховки не стали відірваними листочками, розвіяними в закутки побуту, а об’єдналися як осінні жоржини в букет Асоціації ветеранів Державної податкової служби, яку на протязі довгих років очолює надзвичайно чудова людина – Марченко Микола Стефанович. І сьогодні – в цей важливий час реформування податкового відомства, ветерани завжди підтримають важливими ідеями та будуть передавати свій успішний досвід новій генерації податківців, які тільки починають свій трудовий шлях і за це Вам величезна подяка. Довгих та радісних років життя Вам та низький уклін” – наголошувала у своїй промові Галина Серебрянська.

Самовіддана та наполеглива праця ветеранів є втіленням служіння державі. Адже, не один рік життя віддали вони податковій службі, а тепер перебувають на заслуженому відпочинку.
Лунали слова подяки і за активну діяльність та збереження гарних традицій, які сприяють вихованню майбутнього покоління податківців.

В ході святкування пенсіонери та ветерани-податківці ділились враженнями, згадували молоді роки у стінах податкової служби, фотографувались на згадку про цю пам’ятну подію.