Новокаховські податківці у Веселому роз’яснювали особливості добровільного одноразового декларування

Нещодавно начальниця Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська провела робочу зустріч з представниками Веселівського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Метою зустрічі було обговорення питань щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування та податкового боргу, який виник станом на 01 вересня 2021 року по податках на майно.

Зокрема, посадовці розглянули категорії осіб, які мають право подати декларацію та які не мають права стати декларантом; способи подання декларації; об’єкти оподаткування, ставки і терміни сплати податків.

Галина Серебрянська наголосила присутнім, що подання декларації є правом, а не обов’язком.

Скористатися такою нагодою можуть, наприклад, ті, хто отримував зарплату в конверті, працював без оформлення трудових відносин, отримував іноземні доходи тощо. Крім цього зазначила, що декларування активів – це законний спосіб повернення капіталу, який був прихований від оподаткування; можливість повернути активи та гроші в легальний обіг, без застережень використовувати їх у майбутньому і надалі формувати позитивну податкову історію.

Під час обговорення питання зменшення суми податкового боргу, сторони вирішили об’єднати зусилля і разом вживати заходи щодо відпрацювання боржників. Адже основою будь-якої громади – є її фінансовий ресурс.

Загалом зустріч пройшла у форматі дієвого діалогу, наприкінці якого податківиця запевнила, що фахівці податкової служби завжди відкриті для спілкування, готові надати своєчасну та якісну підтримку з питань, які належать до компетенції відомства.