Новокаховські волонтери виграли добірку книг для поповнення фондів своїх бібліотек

За підсумками четвертого сезону Херсонської обласної бібліотечної акції на підтримку дитячого читання «Мрій! Читай! Досягай» волонтерська бригада Новокаховської централізованої бібліотечної системи нагороджена дипломом лауреата обласного фестивалю «KsVolonterFest-2021».

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму Новокаховської територіальної громади.

Дипломанти отримали добірку книг сучасних українських авторів для поповнення фондів своїх бібліотек від Херсонської обласної  бібліотеки  для дітей імені Дніпрової Чайки.

Волонтерська бригада складається з активних читачів трьох бібліотек: Міської бібліотеки для дітей та юнацтва, Міської бібліотеки №2 і Дніпрянської сільської бібліотеки.

Цьогоріч підсумки акції відбувалися в онлайн форматі ще в червні, а нагороди та подарунки  змогли отримати  лише  наприкінці  липня.

Що ж робили  бібліотечні волонтери?  Охоче та багато читали самі, брали участь у програмах читання та обговореннях прочитаного, проводили літературні розважально-ігрові програми та конкурси, спрямовані на заохочення дітей дошкільного та молодшого шкільного віку до самостійного та родинного читання. В умовах карантину, для зацікавлення читацької аудиторії, бібліотечні волонтери разом з бібліотекарями робили  відеопромоції книги та читання.

Вітаємо бібліотечних волонтерів із заслуженими нагородами та бажаємо подальших успіхів.