Новокаховській бібліотеці ветерани АТО подарували книгу спогадів «Іловайський щоденник»

На минулому тижні до Новокаховської центральної бібліотеки, що на Херсонщині, завітали поважні гості – члени міської громадської організації «Учасники бойових дій та ветерани АТО – Біла стріла» Дмитро Марков, Вадим Ковальов та Леонід Кондрацький, повідомляє Online НК.

У межах навчання в Академії культурного лідера, директорка Новокаховської ЦБС Людмила  Петрова та провідний бібліотекар читальної зали Ірина Осадча розповіли гостям про проект, в якому взяв участь відділ культури і туризму м. Нова Каховка – «Децентралізація та реформа культурних послуг».

Проект орієнтований на розробку нової політики у сфері управління культурою, а також запровадження нового підходу у наданні якісних та доступних культурних послуг на рівні територіальних громад. Потім провели з гостями пілотне інтерв’ювання з культурного картування місцевої громади.

Щоб зробити свій внесок в культуру громади, ветерани АТО та ООС подарували бібліотеці книгу Романа Зіненка «Іловайський щоденник».

Видання написане безпосереднім учасником подій, бійцем добровольчого батальйону «Дніпро-1», який пройшов маловідомі події в оточеному Іловайську та вихід бійців «кривавим коридором» дозволяє читачеві пережити разом з українськими солдатами одну з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, відчути все те, чого зазнали бійці добровольчих батальйонів, а численні фотографії дають можливість краще уявити описані події.