У Новокаховській ЦМЛ від ускладнень COVID-19 помер мешканець Горностаївської ОТГ

Станом на 15 липня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 6 хворих на СОVІD-19 та 10 – на пневмонію. За минулу добу нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус у мешканців Новокаховської громади не виявлено. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 13 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. У мешканців Новокаховської громади захворювання на коронавірус не виявлено.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу нових хворих на коронавірус не поступало. Один хворий на COVID-19 поборов недуг і виписався з лікарні. Ще три пацієнта одужали від пневмонії.

На жаль, вночі від усладнень на COVID-19 помер 57-річній мешканець села Константиніва Горностаївської громади.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1018 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 15 липня всіх 1018 безсимптомних хворих знято з обліку.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!